BLOG

Fiber Lazer Markalama Makineleri

Vizyonjet Fiber Lazer Markalama

Fiber lazer markalama konusun da üstün teknoloji cihazları, tüm sektörlerin ihtiyaçlarına göre uyumlu Vizyojet lazer markalama makinesi üretmektedir. Fiber lazer markalama makinesi fiyatları ihtiyacınız olan modellere göre değişiklik göstermekte. Sizin işleyişinize en uygun lazer markalama cihazları ile ilgili fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İkinci el fiber lazer markalama cihazları ve kiralık markalama makineleri ile uyun fiyatla, uygun ödeme seçenekleriyle cihazına sahip olabilirsiniz.

Kabinli lazer markalama ve el terminali markalama çeşitlerimiz Endüstriyel üretim hatlarında ihtiyacınız olan makalama işlemleri için uygundur.  20W, 30W, 50W, 60W, 70W, 100W fiber lazer markalama makine çeşitleri gibi zengin güç seçenekleri ile ihtiyacınız olan markalama modelleri için bizden teklif isteyiniz.

Fiber Lazer Uygulamaları

Vizyonjet Fiber Lazer Teknik Özellikleri

 • Source Modeli Ytterbium (Yb) Fiber Lazer
 • Güç Seçenekleri 20W – 30W – 50W – 100W
 • Lazer Soğutma Hava Soğutmalı
 • Markalama Hızı 1000 – 12000/Sn
 • Lazer Kaynağı Ömrü 100.000 Saat Kadar
 • Lazer Dalga Boyu 1064
 • Markalama Alanı Seçenekleri (mm) 100×100 -150×150 – 200×200 – 250×250 – 300×300
 • Standart G/Ç Bağlantısı İç Terminal Bağlantıları
 • Ayna Özellikleri Ø12mm Aynalar İle Daha İnce Detayları Kusursuz Markalama
 • Koruma Durumu Toza ve Neme Karşılık 100% Yalıtım
 • Renkli Markalama Titanium/Stainless Steel
 • Pointer Önizleme Markalama Öncesi Ön İzleme Lazer Pointer
 • Kullanıcı Arayüzü QuickMARK™
 • Sertifikalar/Onaylar CE TUV
 • Model Seçenekleri Kabinli / Masa Tipi / Portatif / El Tipi

 1. Fiber Lazer Markalama Modelleri?

  Fiber Lazer Markalama cihazları masa tipi ve terminal tipi ile ihtiyacına uygun dilediğiniz hatta kullanabileceğiniz fiber lazer cihazlar üretmekteyiz.

 2. Fiber Lazer Markalama Makinesi Fiyatları?

  Fiber Lazer Markalama Ücretleri en uygun satın alma koşulları ve projenize uygun cihaz seçimine göre değişiklik göstermekte. Sizlere yeri fiber lazer markalama cihazları sunuyoruz. En uygun fiyatlar için iletişime geçebilirsiniz.

 3. Fiber Lazer Makinesi Kaç Türü Bulunmakta?

  Fiber markalama ve el terminali markalama çeşitlerimiz Endüstriyel üretim hatlarında ihtiyacınız olan makalama işlemleri için uygundur.  20W, 30W, 50W, 60W, 70W, 100W fiber lazer markalama makine çeşitleri gibi zengin güç seçenekleri ile ihtiyacınız olan markalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 4. Fiber Lazer Nedir?

  Fiber lazer ne demek; lazer içerisinde doğada nadir bulunan iterbiyum, neodimyum, disprozyum, paraseodim ve tulyum gibi elementler barındıran lazer türüdür. Bu elementler devamlı olmayarak ışık yükseltmeyi sağlayan katkılı fiber yükselticilerle alakalıdırlar.

 5. Fiber Lazer Çalışma Prensibi Nedir?

  Lazer ışınının, endüstriyel alanlarda yaygın olarak kullanımlarından biri de sac işleme makineleridir. Sac işleme makinelerinde son teknoloji olarak kullanılan lazer “iterbiyum” lazer olarak da adlandırılan fiber lazerdir.
  Fiber lazerde bir kesim işlemi kısaca şu şekilde gerçekleşir; Rezanatörde üretilen lazer ışınları fiber kablo ile taşınarak kusursuz bir şekilde işleme yüzeyine aktarılır. Kullanılan yardımcı gaz (Oksijen, Azot ya da Kuru Hava) ve lazer ışınının metal yüzey ile temasında kesme işlemi başlar. Mikronluk hassasiyete sahip olan eksenler yardımı ile ilgili parçanın şekli işleme yüzeyine çizdirilir ve kesme işlemi gerçekleşmiş olur. Bu işlemler gerçekleşirken arka planda kusursuz bir otomasyon ve kusursuz kesim parametreleri işlemektedir.
  Fiber Lazer kesim makinası lazer ışınını kesilecek metal yüzeye fiber kablolar ile iletir. Diyotlar lazer ışınını gaza ihtiyaç duymadan üretirler. Her bir diyot 30W’lık güç üretir. Birleştirilmiş diyotlar modülleri oluşturur. Modüller fiber kablolarla birleşerek rezonatörü oluştururlar.

 6. Fiber Lazer Markalama Sahibinden Alınır Mı?

  Sahibinden kullanılmış olarak ihtiyacınız olan bakımlı fiber lazer markalama cihazları garanti kapsamında ise alınabilir. Bunun için firmamız kendi bünyesinde garantili sahibinden fiber lazer makineleri satışı sunmakta.

 7. İkinci El Fiber Lazer Markalama Makinesi Nasıl seçilir?

  2.el fiber lazer markalama seçiminde en önemli faktörlerden birisi garantisinin devam etmesi, tüm bakımlarının zamanında yapılmış olmasıdır. Vizyonjet olarak 2.el fiber lazer markalama makineleri satışımız bulunmakta.

 8. Lazer Makinesi ile neler yapılır?

  Lazer makinesi kodlama ve markalama işlemi ile tüm yüzeylerde ihtiyacınız olan markalama işlemini gerçekleştirmektedir.

 9. Fiber Lazer nasıl çalışır?

  Fiber lazerde bir kesim işlemi kısaca şu şekilde gerçekleşir; Rezanatörde üretilen lazer ışınları fiber kablo ile taşınarak kusursuz bir şekilde işleme yüzeyine aktarılır. Kullanılan yardımcı gaz (Oksijen, Azot ya da Kuru Hava) ve lazer ışınının metal yüzey ile temasında kesme işlemi başlar.

 10. Fiber markalama nedir?

  Fiber Markalama Nedir? Lazer Markalama büyüteçle yaprakları yakmaya benzer. Büyüteçle yaprak yakmak için ; lensin odak noktasını yaprağa denk getirerek güneş ışınlarının lenste toplanması sağlanır. Lens tarafından toplanan güneş ışığı ; yaprak üzerinde ki küçük bir nokta üzerinde yoğunlaşır.

Fiber Lazer Makinesi fiyat teklifi ve demo talebi için 0850 888 2 724 hemen arayın!

Vizyonjet fiber lazer cihazları fiyatları ve demo talebi ile sizlere en kısa sürede özel makine ücretleri için aşağıdaki form üzerinden hemen iletişime geçebilirsiniz.

Talepleriniz için bizlere hemen ulaşın!

1 thought on “Vizyonjet Fiber Lazer Markalama”

By : adminMart 17, 2020

[…] Lazer markalama cihazlarımız ile Vizyon Markalama olarak sizlere en uyun cihaza ulaşmanızı sağlıyoruz. İşiniz için en iyi lazer kodlama makineleri için bizlere aşağıdaki numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. […]

Comments are closed.