BLOG

Şişe Kodlama

Pet Şişe Kodlama ve Markalama Makinesi

Pet şişe kodlama; üretim hattı üzerinde masa üstü olarak kullanabileceğiniz, en hızlı kodlama ve markalama imkanı sunan lazer markalama cihazlarımız ile mümkün. Endüstriyel sanayi ile uyumlu çalışacak lazer makineleri, kodlama ve markalama işlemlerini ürün atlamadan, seri ve en hızlı şekilde gerçekleştirmekte.

Lazer markalama cihazlarımız ile Vizyon Markalama olarak sizlere en uyun cihaza ulaşmanızı sağlıyoruz. İşiniz için en iyi lazer kodlama makineleri için bizlere aşağıdaki numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

  • Pet Şişe Markalama
  • Cam Ürünlere Kodlama Markalama
  • Cam Şişe Kodlama
  • PET Şişelere Baskı
  • Plastik Şişe Kodlama
  • Su Şişesi Üzeri Tarih Kodlama

Şişe Üzerine Lazer Uygulama Örnekleri

Plastik şişeler üzerine lazer son kullanma tarihi, barkod, marka logo vb tüm yasal veya kurumsal kimlik için kodlama uygulamaları için sizlere Inkjet Kodlama Cihazlarımızı öneriyoruz.

Vizyon Markalama Cihazları rakiplerine göre en avantajlı cihazdır. Özellikle üretici olmamız, sizlere satış sonrası teknik destek ve yedek parça garantisi ile 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz üstün kodlama imkanı sunan makineler üretmekteyiz.

Pet şişe markalama makinesi fiyatları ve en uygun fiyatlı lazer cihazları için bizlere aşağıdaki iletişim bilgilerinden hemen ulaşabilirsiniz. Sorularınız, demo talebi ve fiyat teklifleri için bizlere ulaşmaktan çekinmeyin. Sizlere en iyi hizmet ve kusursuz bir lazer makinesi sunuyoruz.

Dilerseniz 0850 888 27 24 destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Talepleriniz için bizlere hemen ulaşın!

POST A REPLY

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir