Hakkımızda

Vizyon markalama, endüstriyel alanda faaliyet gösteren şirketlerin ihtiyaçı olan seri ve hızlı lazer markalama cihazları ile inkjet kodlama makinelerinin üretimi ve teknolojilerini geliştirmektedir. Birinci sınıf mühendislik çalışmaları sonucu en gelişmiş teknolojiye sahip lazer makine modellerinin üretilmesi ve endüstriyel üretici firmalara ulaştırılmasını sağlamaktayız. Firmamız, gelişen ve değişen kodlama ve markalama lazer araçları ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği ve ürettiği makine modellerini müşterilerine sunmakta.

Yenilikçi Modeller

Yenilikleri yakından takip eden, kendi geliştirdiği ürünlere uyguladığı ARGE çalışmaları ile sektörlere en uygun model araçlar geliştirmekte. Kodlama ve markalama cihazları konusunda en verimli araçların, hızlı, dayanıklı ve uzun süre ekonomik olarak verimli çalışmasını sağlamakta.

Yerli üretim yapan fiber lazer markalama şirketi arasında yerini alan şirketimiz; sarf malzemeleri, yedek parça ihtiyaçları gibi satış sonrası destek ve teknik konularda her zaman yanınızda olamaya devam ediyor.

Tam verimlilik prensipleri ile çalışan makine modellerimiz, imalat sektöründe aranan modellere ve ürün yelpazesine sahiptir. Seçenekleri en fırsata dönüştürmek ve aradığınız özelliklerde hazırlanmış markalama cihazları için bizlere 0850 888 27 24 destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Misyon ilkeleri;

Ülkemizin en önde gelen lazer teknolojileri üretici olarak Dünya çapında ihtiyaç duyulan ürünlerin üretimi, geliştirilmesi ve yaygınlaşması misyonu ile çalışmaktayız.

Vizyon ilkeleri;

Üretimi yaptığımız cihazların Dünya genelinde talep gören, gelişmiş teknoloji ve mühendislik harikası makinelerimiz ile ülkemize en uygun katma değeri sağlamak.