BLOG

Tarih Kodlama Makinesi

Tarih Kodlama Makineleri

Tarih kodlama işlemlerinde kullanılan, lazer teknoloji otomatik tarih kodlama cihazları ile üretim hattında seri ve kesintisiz kodlama sistemleri. Vizyon Markalama olarak Inkjet Kodlama makineleri arsında ihtiyacınız olan kodlama cihazlarını, üretim sistemine en uygun şekilde kullanabileceğiniz modellerimiz ile seri ve kesintisiz tarih kodlama sistemleri kuruyoruz.

Üstün teknoloji ürünlerimiz ile yerli üretim ve mühendislik ile geliştirilen, rakiplerine göre daha seri ve kesintisiz kodlama yapabilen ülkemizin en iyi kodlama makinelerini üretiyoruz.

CIJ Kodlama Makineleri

CIJ Kodlama sistemleri, INKJET Kodlama makineleri ile uygulanmakta, gıda sektöründen, yapı sektörüne, ambalaj ve paketleme sektörüden, sağlık ve kozmetik sektörüne kadar oldukça geniş alanda kullanılmakta. Paket ve ambalaja tarih işleme için inkjet kodlama makineleri, üstün lazer teknoloji ise seri olarak uygulama yapmakta.

Üretim tarihi, son kullanma tarihi, parti no, fiyat, kilo, boyut vb tüm kodlama işlemleriniz silinmez lazer baskı ile kodlanır. Endüstriyel Tarih basma makineleri içerisinde vizyon markalama ürünleri ihtiyaçlarınızın hepsini en uygun maliyetlerle karşılamanızı sağlar.

Hattınız üzerinde hıza uygun olarak hatasız kodlama işlemi için Vizyon Markalama lazer makineleri arasında; Vizyonjet VZ 5000 Serisi CIJ Kodlama ve Vizyonjet Termal Inkjet Makinesi ihtiyacınız olan tüm kodlama işlemlerinde sizlere üstün performans sağlar.

Lazer Inkjet Tarih Kodlama Videosu

Tarih Kodlama Makineleri Videosu

Lazer Inkjet Makinelerimiz, 2 yıl garantili olarak, 7/24 teknik servis hizmetlerimiz ile sizlere anında teknik, yedek parça ve cihaz garantisi sağlamaktayız.

Tarih Inkjet Kodlama fiyatları, sıfır tarih kodlama makinesi ücretleri fiyat teklifi ve demo talebi için bizlere ulaşabilirsiniz. En ucuz tarih kodlama fiyatları için bizlere aşağıdaki whatsap, teklif formu ve iletişim numaralarımızda istediğini zaman ulaşabilirsiniz.

Talepleriniz için bizlere hemen ulaşın!

Vizyon markalama makineleri hakkında sorularınız, fiyat teklifi ve demo talepleri için bizlere 0850 888 27 24 destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.